Фризури за на училиште

Дискусија во 'Канта' започната од Pink.Barbie, 16 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pink.Barbie

  Pink.Barbie Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2014
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  23
  Се надевам дека на сите девојки им се потребни идеи за фризури за на училиште,
  затоа што никоја од нас нема сила во 8 часот сабајле да измислува нови фризури. :lol:
  Па, споделете ги вашите тајни и идеи за фризури!!! :rofl:

  (Ако има ваква тема, слободно изгришете ја.)
   
 2. clock.pot

  clock.pot Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2013
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  335
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  моите најчести :inlove:
   
  На Pink.Barbie му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.830
  Пол:
  Женски
  А бе децо, јас кога одев на училиште гледав само да немам гурелки на очи, а вие сега фризури, пази еј, фризури за на школо ќе сте мислеле :^) |(

  Свашта!
   
  На prettyliar му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Pink.Barbie

  Pink.Barbie Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2014
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  23
 5. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.066
  Допаѓања:
  1.398
  Пол:
  Женски
  Ако ми е мрсна одам со сарма фризура а ако не,ќе пикнам два прста во штекер и ете фризура. :wasntme: :rofl:
  Шала на страна,малце не ја разбирам темава.Обично ја носам во репче или пак со неколку шноли од страна да не ми смета и тадам. :D
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.022
  Допаѓања:
  48.108
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.