1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фризури за новогодишната ноќ

Дискусија во 'Канта' започната од Minaj, 16 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Minaj

  Minaj Активен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Ако може неколку туторијали за флизура за новогодишната ноќ?
   
 2. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  2.094
  Пол:
  Женски
 3. Minaj

  Minaj Активен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  hah ne ja primetiv temava inace blagodaram :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.