Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фризури

Дискусија во 'Канта' започната од demilovato4ever, 13 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. demilovato4ever

  demilovato4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  220
  Здраво ! :)
  ~ Ај некој предлог за фризури за летово :D може слики или видеа :)
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.003
  Пол:
  Женски
 3. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Прво си ја промашила категоријата :D не е ова за у Лице туку за у Коса :rofl: :rofl:
  Второ има ваква тема
  повели:
  kosa/frizuri-t1717/
   
 4. demilovato4ever

  demilovato4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  220
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.