1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фризурче

Дискусија во 'Канта' започната од RiRii, 25 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Девојки сеа за во школо сакам да сменам фризура некоја интресна кажете едноставна која што е лесна за правење (само не ми кажувајте во реп да ја фанам) позз
  ааа и коса:малку под раменици :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.505
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.