1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фудбалски натпревари

Дискусија во 'Спорт' започната од free, 16 март 2010.

 1. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  73
  Ејјј денов е супер, а и јас сум супер...
  Ќе биде весело, вечер има фудбал, игра мојата екипа. Интер против Челзи. А ако победи, утре сабајле частам кафе. ;)
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Фри и јас сум за интер ! :D :up:
  ќе частиме ако победат :lol:
   
 3. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  73
  ke castime ke castime i toa kako... znaes, celzi ne gi mrazam, ama gi mrazam milanci, i za inaet nivni mnooogu posakuvam da pobedime, ajde srekata ja davame za inter denes...
  a vecer ke treba maz mi da go castam ako pobedime, mu vetiv edna partija :roll: :lol: :lol:
   
 4. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  15
  Јас сум за Chelsea и сум горда на тоа ..
  А знаете што му кажа Анчелоти на Мурињо ? - ’Ќе те победам а потоа ке те викнам на пиво‘ .
  ВЕРУВАМ ВО ЧЕЛЗИ :!:
   
 5. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  73
  za sto veruvas vo celzi? deka ke pobedat 3:2?
  pa i da pobedat ke bidat diskvalifikuvani, i jas veruvam vo celzi za ovoj rezultat :lol: :lol: :lol:
  Murinjo e faca, site toa go znaat i mu ljubomorat...
  Forca INTER!
   
 6. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  15
  Интер ко Интер го поштувам поради Пандев .
  Али не верувам дека ке бидеме поразени од Интер ..
  Кои толку познати фудбалери ги има интер :?: :!:
   
 7. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  73
  ne e fintata da gi soberes site poznati na edno mesto... a koj poznat ne bil vo Inter? Jas ne go pocituvam Inter poradi Pandev, bidejki Inter si go obozavam uste od vremeto na Ronaldo :D , a so Pandev sega uste poveke...
  Pa milo, vo Italija izgubivte, denes e revans, na Inter mu odgovara i neresen rezultat, eden gol da dademe na pocetokot, otide jabana... ajde sepak ke bidam fer i ke kazam, neka pobedi po dobriot, pozdrav i ke te mislam i utre ke piseme za cestitanje ;)
  imaj ubav den...
   
 8. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  15
  Мила , и да дадат гол интер , на Челзи им треба 2 разлика ... А познатите играчи се познати по своето играње , и ке кажам дека вечер стамфорд бриџ ке ГОРИ :!:
  Поздрав
   
 9. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  73
  djabe vi e gorenje... nie sme reseni na se... nema sto da gubime, ovaa sansa ne se propusta i znam deka murinjo planira golema igra vecerva, nema sto da se gubi, se cuvavme celi dve nedeli samo za ovoj natprevar... ke vidis, i vie ke gorite po nas :lol: :lol: :lol:
  mislam deka malku izlegovme od temata, a za toa mozat da ne karat moderatorite, zatoa ete ke se vklucam vo temata
  Denes se cuvstvuvam prekrasno, poradi natprevarot i vozbudata sto ke go castam mojot soprug za golemata pobeda... :lol: :lol: :lol: imajte ubavo popladne... :D
   
 10. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  87
  Hmmm Fudbal pa ne me interesira mnogu i ne sledam bas inaku porano bev za Manchester United a sega za RealMadrid :lol: :lol: :lol: ustvari jas sum za CRISTIANO RONALDO pa vo koj klub igra toj za toj sum :lol: Bas denes gledav edna utakmica na Alfa repriza bese RealMadrid igrase i se vnesuvam koga ke zagledam i interesno e :lol: Uffff toj Cristiano Ronaldo kolku e ubav i seksi aaaa da go imam bar na eden den :lol: :lol: :lol:
   
  На Lady97 и Legadema им се допаѓа ова.
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Помеѓу Интер и Челзи - дефинитивно Интер :D Челзи не можам да ги поднесам, од никогаш не сум можела.

  Иначе сега не сум баш баш загреана за некој тим. Порано бев за Реал, ама откако си отиде Зидан во пензија, престанав да гледам.
   
 12. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  GO INTER ! :up:

  Сега за сега е 0 : 0 ама се надевам дека Интер ќе тепаат :mrgreen:
   
 13. Katyy

  Katyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  :) INTER se razbira :))) :D
   
 14. C.Bradshaw

  C.Bradshaw Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  15
  Ке бидам фер , и иако навивам за Chelsea ке им ја честитам победата на фановите на Inter :D
   
 15. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  73
  ah mila moja... zal mi e sto si razocarana... bidejki mnogu se nadevase... ti rekov inter ke odi na se ili nisto... ZASLUZENA POBEDA...
  FORCA INTER!
  ajde ete castam kako sto vetiv ama ova e posebno kafe, od idniot Evropski Sampion ;)
  ete od ova kafe ke piete
   

  Прикачени фајлови:

  • kafe INTER.jpg
   kafe INTER.jpg
   Големина на фајлот:
   362,1 KB
   Прегледи:
   174
 16. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  73
  Ajde za site ima po edno vakvo ;)
  na zdravje kafe, a za narednata pobeda ke ima kafe so desert, ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • kafe images.jpg
   kafe images.jpg
   Големина на фајлот:
   2,6 KB
   Прегледи:
   171
 17. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  100
  Од кога жените толку по фудбал? ;)
   
 18. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  73
  jas od sekogas... tatko mi e sportski rabotnik(tokmu za fudbal) imam vo semejstvoto fudbaleri, i jas izrasnav so fudbal...
   
 19. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  100
  Ти фудбалерка си или
   
 20. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.559
  Допаѓања:
  127.564
  Јас сум за Интер заради Пандев.

  Инаку гледам секогаш фудбал, и немам потреба да навивам за некој, онака сакам да гледам.
  Сите спортови ги гледам, не само фудбал.