Фудбал

Дискусија во 'Канта' започната од House95, 26 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. House95

  House95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  27
  Гледате ли фудбал .. Имате ли омилен фудбалер и екипа :)
   
 2. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.