1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фустани за Нова Година

Дискусија во 'Канта' започната од fashiongirl123, 3 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fashiongirl123

  fashiongirl123 Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  значиии здраво, ми беше досадно па велам да прикачиме некоии слики од фустани за Нова година :rofl:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.505
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.