1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Футрола на преклоп

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Eva22, 4 јули 2017.

  1. Mrs.Brain

    Mrs.Brain Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2017
    Пораки:
    318
    Допаѓања:
    3.622
    Пол:
    Женски
    Имав црна на преклоп. Ама од сонце многу ми привлекуваше жешко и телефонот ненормално ми грееше. И така случајно ја оделив тоа материјалот од пластиката и сега ја користам само пластиката. Ќе се заебам, ќе го извршам стаклото пошто немам стаклена.
     
  2. GabyTranceॐ

    GabyTranceॐ Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2015
    Пораки:
    298
    Допаѓања:
    1.108
    Пол:
    Женски
    Мене не ми се свиѓаат другарки имаат на секое укл на фб или зборење на мобилен отвори затвори и плус е штетен магнетот за мобилен.
    Јас со користам без поклопување поубаво амин.
     
  3. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Не ми се свиѓаат футролите на преклоп, не ми се практични, си користам маска без преклоп.
     
    На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
  4. Mrs.Precious

    Mrs.Precious Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јуни 2019
    Пораки:
    3.191
    Допаѓања:
    19.877
    Пол:
    Женски
    Немам футрола на преклоп но ќе си купам бидејќи многу заштитуваат. Јас и една моја другарка имаме ист модел на телефон од Huawei она има футрола на преклоп а јас имам обична розева не е на преклоп нејзе многу пати и паднал телефонот но ни еднаш не се скрши логично е дека е заради футролата мене само два пати ми падна телефонот и ми се скрши среќа заштитното стакло
     
  5. Dream-Girl

    Dream-Girl ☀️

    Се зачлени на:
    24 јуни 2013
    Пораки:
    20.123
    Допаѓања:
    195.289
    Пол:
    Женски
    Имав порано таква на стариот телефон ама некако како да ми го грубеше телефонот, а и ми сметаше што морав да ја превиткувам. Инаку вистина многу заштитуваше.