1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ХЕМИЈА

Дискусија во 'Канта' започната од girl.9, 26 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
  доколку има ваква тема слободно канта
  Овде можи да се пофалите за вашите успеси, неуспеси, нејасни задачи, тестови и сл.
  Кој ја обожава или мрази хемијата?
  Чекам одговори и пофалби :* ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.052
  Допаѓања:
  55.909
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.