babylove овошни кашички

ХИМ (HIM)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од MissAnn, 15 март 2011.

 1. littleflower

  littleflower Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  675
  Допаѓања:
  1.415
  Уште 72 потписи фалат, јас регрутирав најмногу што можев.
   
 2. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.594
  Допаѓања:
  8.005
  Јас им се јавував и просев по другари и другарки за потпис :) Се почуствував како овие денешниве на фб за лајкови што молат :lol: А размислувам и да го активирам фб, за да мобилизираме повеќе... :wasntme:

  А што кога ќе се дособерат 200? Која е процедурата ме интересира, знаеш lil' :f: ? :)
   
 3. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  4.953
  Допаѓања:
  40.187
  Пол:
  Женски
 4. Just a girl

  Just a girl Нов член

  Се зачлени на:
  2 август 2015
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Луѓе да ги донесеме некако :smirk:
   
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.961
  Допаѓања:
  52.764
  Пол:
  Женски
  Хим за мене имаат некои добри песни но не сум баш некој фан.
   
 6. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  9.230
  Допаѓања:
  81.470
  Бр.1 за слушање во кола.Razorblade romance албумот особено.
  Гласот на Виле Вало :l:
  Отсекогаш ме смирувале песните. Нема да си простам што не бев во Бугарија на концерт пред неколку години. Ако ви се верува, ко тинејџерка се надевам дека некогаш ќе отидам на нивен концерт :D Ама нема ( лани чинам се разделија :()
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  9.333
  Допаѓања:
  157.828
  Пол:
  Женски
  Кад тад ќе се спојат за некој концерт..
   
  На eli25 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  9.230
  Допаѓања:
  81.470
  Дај Боже :inlove:
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.