1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ХИПОХОНДРИЈА

Дискусија во 'Канта' започната од Beatris, 27 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Beatris

  Beatris Популарен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2011
  Пораки:
  1.038
  Допаѓања:
  2.359
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки! Не знам колку сте информирани за оваа болест, јас лично пред неколку дена прочитав и како да се пронајдов во истата. Дали некој знае нешто повеќе за оваа болест и дали има некој со слични проблеми? Се надевам ќе се одвори дискусија за темава, па така да можеме да си помогнеме меѓусебно :)
  http://www.kurir.mk/magazin/zivot/12379 ... i-ja-imate
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.695
  Допаѓања:
  65.010
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.