ХРТС (HURTS)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Phyramide, 26 јануари 2011.

 1. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.057
  Допаѓања:
  160.579
  Пол:
  Женски
  Леле луѓе, какви се само најпрекрасни новите песни, ле-лее! :inlove:

  Текстов... I'm speechless! :bow:
  А оваа лично ми е омилена, на рипит ми е деновиве :music:


  Не можам да им се изнаслушам едноставно :l:
   
  На Ketchup, GarpovaV и 1209 им се допаѓа ова.
 2. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  924
  Допаѓања:
  5.826
  Пол:
  Женски

  омилена:inlove:
   
  На crazylady и Ketchup им се допаѓа ова.