1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ХУМОРИСТИЧЕН РАСКАЗ

Дискусија во 'Канта' започната од Amelia, 14 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.310
  Допаѓања:
  1.037
  Девојки за во училиште утре ми треба да напишам хумористичен расказ ве молам помогнете ми
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.