Хакирање ФБ

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Justice.Girl, 9 декември 2011.

 1. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Како се менува лозинка на фб? :^)
   
 2. Be-yO-nCe

  Be-yO-nCe Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  5.270
  Пол:
  Женски
  A за хак на емаил?!
   
 3. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  267
  Смешни сте со ова ама стварно. И јас сакам,и јас,и јас,и јас,и јассс чисто од љубопитност не од одмазда |( аман бре жени,зарем уште ова остана?!! Некоја друга активност до толку нема?
   
 4. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  епа сега тоааа ее ...ова сепак е твое мислење .... ама нас ни се хакнува ако пак не :P :lol:
  ама сега вака најсериозно некој да не знајјј како се влегува во фббббб без хакнување ...некако да го дознам пасвордо без да му го сменам пасс само онака сакам разговори да читам.. :devil:
  помош ве моламмм
  Знам дека никој не знај ама па јас си реков да прашам ахахха :lol:
  се нервирам значии помошш :@
  и благодарам :sweat:
  луѓее не ми замерувајте ова од нервоза ее и и од напнатост ..ако знам шо пишувам :$
  нема смисла ова шо го напишав :lol:
  ама сепак помош :lol:
   
 5. VIN.diesel

  VIN.diesel Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  419
  Започни со пишување на мали букви 1во ;)

  Тотално безвезе тема,барем да се преименува на " хакирани фб профили- искуства"
   
 6. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.304
  Се приметува по постот дека имаш 11 години.. се чудам што ли бараш на форумов .. кога имав јас 11 години си играв пред зграда брканица и се возев со точаци со другарки и играв граница.. -.- Ехх до каде стаса светов.. :worried: и фб си направив на 14 години и ми требаше 2-3 месеци да научам како се користи и после 1 ипол година го избришав..
   
  На VIN.diesel му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  ее да во право си лана.дел-реј ама ете тоаа ее..до таму дојде светов и јас сум свесна за тоа ама и јас го имам истиот проблем..шо да се прави морам да дознаам што ми прават луѓето зад грб..!!! :worried:
   
 8. l0vE...-love

  l0vE...-love Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Женски
  не е до годините до паметот е ти ако сакаш имај и 15 години џабе ти е ако 5 годишно дете има повеќе памет од тебе
   
  На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Witchy-style

  Witchy-style Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2012
  Пораки:
  679
  Допаѓања:
  3.782
  Пол:
  Женски
  На мајка ми и го хакнаја и + она беше заборавила и лозинката на хотмејл и се, ама јас пак и го вратив :D
  Они со мене ќе се зае*аваат! :rock:
   
 10. LaraSolare

  LaraSolare Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  6.609
  Пол:
  Женски
  Не можам да избројам колку пати ме хакнале , значи се дешаваше едно време ке излезам на 2 саати од дома , абе само да се исклучам некој како тоа да чекаше па ме хакнуваа по неколку пати дневно , после почнаа да пишуваат на некои сељаци без врска да договараат средби , ме ставаат у врска со некој смешен , мислам свашта , за мене тие што сакаат да хакнат нечиј профил ми се очајни , толку ли немаат свој живот па со други ке се замаарат и тоа со фејзбук !? ако имат нешто што сакаат да ми кажат да ме прашаат тука сум , не вака кукавички преку фб ке се одмаздуваат , сега може пола година сум раат од такви работи и се надевам дека уште долго ке бидам
   
 11. nonenceee

  nonenceee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2012
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  1.015
  ДЕЧКИ , КАДЕ МОЖАМ ДА СЕ ОБРАТАМ И ДАЛИ ИМА ШАНСИ ДА СЕ ДОЗНАЕ КОЈ ГО НАПРАВИЛ ЛАЖНИОТ ПРОФИЛ НА ФБ ОД КОЈ ДОБИВАМ НАВРЕДИ ПРЕКУ ПОРАКИ И КОМЕНТАРИ . ПРОФИЛОТ Е СЕГА ДЕАКТИВИРАН . ?/ :sweat:
   
 12. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  226
  Порано хакирав мсн и меилови за некој денар :lol: со фејсбукот иде малце потешко, но биднува, ако има заинтересиран некој нека ми пише :D
   
 13. Serpentina

  Serpentina Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  136

  Јас сум заинересирана за фејсбук :D :D :D
   
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.759
  ^ Ај не тресете глупости.
   
  На atala и Daydream им се допаѓа ова.
 15. MaCa-Swiss

  MaCa-Swiss Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2013
  Пораки:
  253
  Допаѓања:
  959
  Ќе му го хакнам профилот, ќе му ги прочитам сите пораки, ќе му ги избришам сите добри пријатели, ќе ги навредувам сите, ќе поставувам навредливи слики, ќе му го упропастам профилот ЧИСТО ОНАКА ОД ЉУБОПИТНОСТ :^) Јас тоа го сфатив од вашиве мислења :^)
   
 16. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  501
  Допаѓања:
  2.139
  Јас го хакнав него :P
   
 17. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  226
  Некој е малку нервозен :lol:
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.759
  ^ Oh, darlin', Nervous is my middle name ;)

  Не е важно дал сум јас нервозна или не. Всушност, да бев нервозна, петарди ќе ти пукаа од монитор кога ми го цитираше мислењето.
  Она што е важно е дека хакирањето што и да било е БЕДНА работа. Тоа е нарушување на приватноста и прекршување на едно од основните човечки права. И тужба се лепнува за таква работа.

  Ќе хакирале тие...
   
  На atala, LittlePinky, Someonespecial и 4 други им се допаѓа ова.
 19. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  226
  Добро, добро ајт...
   
 20. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  267
  За жал државата ни е полна со вакви или ми се чини само?
  Не мислев само на анистон има и премногу вакви за да се справиш со сите.