1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Халуцинација

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 24 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.975
  Пол:
  Женски
  Што мислите за оваа психичка појава? Од што произлегуваат,од замор,опседнатост,преголем страв/желба?
   
 2. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.823
  Халуцинирам или премногу теми се отвараат?
   
  На BlackSwan5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.