Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хана Монтана (Hannah Montana)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Beauty161, 14 август 2012.

 1. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Феминки дали ја пратевте оваа тинејџерска серија на А1 едно време, јас тогаш бев помала и ми беше омилена серија, а сега не знам дали ја дават на Disney Channel.
   

  Прикачени фајлови:

  • HannahMontana.jpg
   HannahMontana.jpg
   Големина на фајлот:
   198,4 KB
   Прегледи:
   294
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tej4e

  Tej4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Јас не ја пратев, само на јутјуб погледнав една епизода и супер ми е ! Ајде нека ја дадат на А2 ?
   
 3. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  Мислам дека не ја даваат Disney Channel бидејќи јас кога ја гледав на Disney Channel ја даваа последната сезона .Инаку серијата одамна е завршена :)
   
 4. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  2.306
  Ја гледав на Disney Channel, и супер беше, ама заврши веке одамна :)
   
 5. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  Хаха, се сеќавам иако сестра ми беше поголема кога бевме 2 смена стално ја гледавме. :rofl:
  Тој РИиииииииииКоооооо ми беше интересен многу.
  Инаку го гледав и филмот, еве онлајн гледајте го овде ако сакате:
  http://www.filmovizija.com/strani-film/ ... 62c01.html
  Со исти ликови, ама поинаква содржина... ;)
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 6. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  683
  многу сакав да ја гледам многуу .....
   
 7. demilovato4ever

  demilovato4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  220
  Сестра ми не испушташе епизода, па некогаш и јас малку подѕирнував,добра серија за тинејџерите :)
   
 8. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  7.980
  Пол:
  Женски
  Па ја гледав кога ја даваа на А1, пред 3-4 години, знам 5то бев тогаш.Интересна ми беше тогаш, иако од денешен аспект глупости тешки, ти пејачка си а никој не знае дека си пејачка, па имаш таен плакар, абе ајде.И додуше, Мајли тука не ми е антипатична, за разлика од денес.
  А и да си кажам дека имам чадор со Хана Монтана :rofl: , е што сакаш да добиеш кога сестра ти ти бира чадор. |( Добро барем со Барби не ми купија. :rofl:
   
 9. Lemonade

  Lemonade Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2012
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  222
  И јас ја гледав на А1, на времето :lol: Сестра ми ја сакаше многу па и јас со неа, инаку ништо посебно е. Се досадував ама ај на дада ќејфот да и го направам :)
   
 10. lili....sweet

  lili....sweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2012
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  19
  по глуп филм здравје.. ја гледав порано кога немаше што друго да се гледа
   
 11. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.899
  Интересна беше ја гледав порано...али вејке не....
   
 12. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  Гледав додека ја даваа на А1, ама онака чат-пат.
  Искрено, ништо посебно не беше. Според мене Мајли многу се лигави.
   
 13. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.832
  Допаѓања:
  4.858
  Пол:
  Женски
  Ја гледав порано,ама тогаш бев ајде да речам мала и ми беше интересна.
  А сега сигурно нема да е гледам,зошо вака така ми гледаат ко така малку на глупичка.
  А и оваа Хана Монтана не ми нешто нај нај :D
   
 14. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  95
  Леле пораснав со серијава.Мислам дека Хана Монтана ми беше идол. :D
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.822
  Допаѓања:
  67.885
  Пол:
  Женски
  Ја гледав но по некое време ми здосади.