Хари Потер (Harry Potter) [1998-2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од KejtiKaulitz, 2 декември 2010.

 1. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  7.759
  Пол:
  Женски
  Еве ме и мене,заостанат снимок сум :geek:

  Значи вака,се верувало или не,јас првпат ги гледам филмовите Хари Потер,океј,не е баш најтазе,но,не се ништо сеќавам од тоа кога сум ги гледала како помала.
  Да продолжам,значи вака,јас сум некој изрод на светов бидејќи кога некоја емоција тече во некој филм јас истата ја чувствувам,ама буквално.Хари Потер ми е новата зависност,и уште сега ми доаѓаат солзи кога ке помислам на моментот кога ке ги изгледам сите делови.

  Инаку,јас како будалеста чекам овој глупчо Рон,да ја бакне Хермиона :geek: Мхм,инаку очите ми се зголемија од стие глумци,особено Хари Потер,ама многу симпатико ми е и Рон.Всушност,омилен ми е :wasntme:

  Инаку,кој видел не знам,пред некое време една форумџика беше отворила тема за магично училиште во македонија а инспирација и бил Хогвартс.Најискрено мислев дека е луда,но,сега ја разбирам.Shame on me,поздрав до форумџиката :hai:

  Инаку,апел до сите режисери - да не прават толку убави филмови,ве молам.

  Мхм,коментирам во 2014 година,која глупачка сум. :rofl:

  Оф,боже,морам да пишам и ова...

  Хари,поточно Даниел кога ке се насмевне:
  [​IMG]

  Кога сме веќе тука,Хари ми е најсимпатичен кога е на 14 години,значи hiaefhaiufhiaeujgjsjADS е!

  Ах будалеста главо шо пишуеш глупости,ај чаос,не ми се смејте!
   
 2. Sandokan123

  Sandokan123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  6
 3. Bokchee

  Bokchee Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2013
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  820
  Пол:
  Машки
  Мислам дека е време да направам еден маратон и да си изгледам сите филмови.
   
  На Srckata28 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.034
  И јас сум фан на Хари Потер. Буквално израснав со филмовиве и сите ги имам гледано.
  Најмногу ми се допаѓа тоа што секој нареден дел е поинтересен од претходниот, што обично не е случај со филмовите кои имаат продолженија!
  Тотално забегување од реалноста, актерската екипа е одлична, неможам да ги замислам еден без друг!
   
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.690
  Допаѓања:
  50.019
  Пол:
  Женски
  Хари Потер ми е добар се до halfblood prince.
   
 6. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.414
  Допаѓања:
  48.851
  Пол:
  Женски
  Го има на Телма моментално :)