Хеланки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од angel.11, 31 јануари 2010.

 1. missmk

  missmk Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2012
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  15
  Кај да барам црни хеланки ама за малку подолги нозе и да не се проѕирни? Сите што сум ги купила до сега ми се кратки..
   
 2. butterfly*

  butterfly* Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.901
  Пол:
  Женски
  Gi obozavam,posebno na prolet ili esen najcesto nosam
   
 3. mimi****

  mimi**** Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2015
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  3.633
  Пол:
  Женски
  Sakam samo crni helanki tie vo poveke boi ne mi se dopagjaat,gi nosam najcesto so tunika vo esen ili zima
   
 4. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  1.781
  Пол:
  Женски
  Строго црни хеланки, ништо друго, неможам да дишам без нив.. :D
   
  На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
 5. kLem23

  kLem23 Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2015
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  276
  Пол:
  Женски
  Cesto nosam helanki,ednostavno gi obozavam i nemozam bez niv,komotni mi se kako da ne nosam nisto na sebe gi kombiniram so nekoi podolgi bluzi :)
   
  На Lile_05 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Antebellum

  Antebellum Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  4.352
  Ги обожавам!!! За мене не е важно годишното време ниту боја најлесни ми се за комбинирање и најудобни ми се.
   
 7. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.474
  Допаѓања:
  21.897
  Пол:
  Женски
  Си сакам хеланки, особено оние спортските, супер ми се за пешачење.
  А и обични црни си носам зимно време, ги комбинирам со туники .
   
 8. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.498
  Допаѓања:
  44.437
  Пол:
  Машки
 9. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.697
  Допаѓања:
  22.504
  Пол:
  Женски
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Luminary

  Luminary Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2017
  Пораки:
  1.515
  Допаѓања:
  18.122
  Пол:
  Женски
  Хеланки носам само за вежбање или за по дома.
  За надвор, за некоја прошетка или кафе, никако. :)