Хеланки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од angel.11, 31 јануари 2010.

 1. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.409
  Пол:
  Женски
  Ааааа знам каде е , и други ми имаат зборено за таа продавница, ај деновиве ќе ја посетам. Фала starfish :)
   
 2. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.722
  Допаѓања:
  10.009
  Пол:
  Женски
  повели и другпат. :)
   
 3. buzzy

  buzzy Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  3
  и јас ке ја посетам деновиве (иде нов месец :D )
   
 4. zumbul

  zumbul Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  2
  ej fala sto ni kaza ... ! :) mora da se poseti... no ima taka tamu sareni helanki... sea ti se kupeni???
  ne kazuvaj laniiii !!!! hahah
   
 5. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  86
  Јас после ке одам да си купам нови хеланки, од калиопе планирам да зеам, ме мрзи да шетам многу :lol:
   
 6. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.722
  Допаѓања:
  10.009
  Пол:
  Женски

  :D :D :D не се лани, сеа скоро. ама сеа нели нов месец, мислам дека ќе има избор.
  ако најдам на друго место , ќе ве известам ;)
   
 7. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.882
  Допаѓања:
  3.919
  Пол:
  Женски
  даааа..ги носам многу често со туника или подолга блузичка...зимава ги комбинирав со греачи (тие долгите чорапи).Ептен ми се комотни и удобни и ги обожавам

  [​IMG]
   
 8. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.208
  Допаѓања:
  5.170
  Хеланки носам скоро цела година
  Зимно време до доле хеланки и чизми и некое сукњуле :) летно време на онака пократки фустанчиња и то :)
  иначе и по дома ги носам обавезно најубаво ми е во нив :)
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
  Носам ама само кога морам :D
   
 10. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  86
  Јас сега пак не искачам од хеланки, порано мислев дека не ми стојат, па многу сум била глупава, прекрасно ми стојат :D :D :inlove: :inlove:
   
 11. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  (ова последното ми е многу убава коминација :inlove: )
   

  Прикачени фајлови:

  • image4xxlghg.jpg
   image4xxlghg.jpg
   Големина на фајлот:
   155,6 KB
   Прегледи:
   324
  • dfdz.jpg
   dfdz.jpg
   Големина на фајлот:
   154,6 KB
   Прегледи:
   324
 12. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  ева ја и меган во хеланки... :)
   

  Прикачени фајлови:

 13. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.786
 15. swety

  swety Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  5
  helankii mnogu sakam imam 5-6 para i mi se super imam rozevi,plavi,liljakovi,temno liljakovi,crni,crno so dezen od kolenoto nadolu i so cirkoncinja mislam nikogas nema da se odkazam od niv pokomotno od niv zdravje sega sum vo plan beli da kupam do kolena so cirkoni prosto obozavam helanki :)
   
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.786
  [​IMG]
  ^ хеланки за слабеење
   
 17. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  114
  Порано не носев но сега секој ден, не можам да ги соблечам
   
 18. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.067
  Пол:
  Женски
  не им сум баш најголем фан
  но дечко ми ги сака ( не на себе секако :lol: )па му правам кеф , често ги носам , божее само колку знае да одлепи кога ќе види девојка во нив ..не го разбирам , мушки свет тоа ти е вечна енигма :?:
   
 19. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.243
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • 97848_ou_l.jpg
   97848_ou_l.jpg
   Големина на фајлот:
   14,4 KB
   Прегледи:
   266
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.786
  Хеланки со кафеави чизми:
  [​IMG][​IMG]