Хеланки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од angel.11, 31 јануари 2010.

 1. LovelyGirl

  LovelyGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  1.547
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  имам неколку хеланки и ги обожавам...најчесто ги носам во зимо...и пролетно време....а знам и во лето да искомбинирам со некоја туника..и слично.....носам само црни хеланки не практикувам да се во некоја боја....и многу ми се допаѓат како стојат
   
 2. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски

  сите машки имаат нешто кон хеланките. Нема машко што нема да се сврти по девојка во хеланки, тврдам.
  :lol:
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
 4. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  152
  Ги сакам и често носам хеланки. Ете баш вчера си купив уште едни.
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Кога не знам што да облечам, грабам хеланките и една маичка и готово: ем убаво, ем удобно.
  Хеланки како пантолони:
  [​IMG][​IMG]
   
 6. Iki.Olsen

  Iki.Olsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  114
 7. N.E.87

  N.E.87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  12
  Ги сакам МНОГУ и често си ги носам,баш ми се удобни :D
   
 8. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  92
  и мене ми е многу удобно во хеланки..За излегување по град си ги носам тие што се како фармерки
   
 9. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  и јас исто многу ги сакам :) удобни се и убаво стојат ..добри комбинации се прават со нив ;)

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
 11. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.243
  :D
   

  Прикачени фајлови:

 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  [​IMG] [​IMG]-Џулиет Луис
   
 13. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
 15. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
 16. petra

  petra Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2009
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Mnogu cesto nosam helanki a pogotovo zimno vreme so cizmicki i tunika,dzemper dolg,kosulki dolgi t.e se sto e do pod zadnik.....imam crni lastik od berska mnogu se dobri,imam od tie sto malku svetkaat za doterancija i imam vo vid na fakmerki koi se extra......mikogas ne bi oblekla helanki so kratka maicka no sekoj ima pravo na izbor....
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  [​IMG]
   
  На aquafortune му/ѝ се допаѓа ова.
 18. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  одвратни ми се вакави ко што носи Ферги , многу евтино ми делуваат :|  [​IMG] [​IMG] - интересни, мада не знам дали би ги носела

  [​IMG] [​IMG]
   
 19. aquafortune

  aquafortune Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  23
  Обожавам хеланки,најудобно ми е..имам сиви,лилакови и црни неколку пара.. :)
   
 20. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.422
  Допаѓања:
  2.451
  не хеланките никој не може да им одолее :D ама во право си сме .. колку убави комбинации се прават со хеланките :inlove: јас обожавам хеланки, ама секогаш ги носам со некоја туника или нешто слично, никогаш не сум ги носела со кратка маичка :tmi: :D