Хемороиди

Дискусија во 'Канта' започната од irenna, 26 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.393
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.