1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хималаја Хербал козметика

Дискусија во 'Лице' започната од kala21, 26 април 2013.

 1. kala21

  kala21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2013
  Пораки:
  1.895
  Допаѓања:
  15.405
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема тема за козметикава :D инаку Индиска природна
  :lol: :lol: :lol: :lol: незнам зошто ама смешно ми беше кога прочитав Индија
  Случајно ги видов сапуните во ДМ и земав од мед на него пишува дека е за лице (околу 60 ден.) и сеуште не сум го пробала некако страв ми е,потоа видов во Рамстор креми за лице,раце,тело мислам дека се беше до 200 денари.Ве молам споделете ако имате било какво искуство со некој производ? Благодарам
  http://www.himalayaherbals.com/index.htm
   
 2. CrystalNoir

  CrystalNoir Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2011
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  92
  За ова козметика имам читано на интернет и беа претежно позитивни коментари, потоа по аптеките заприметив апчиња од оваа марка прашував дали имаат и нешто препаративна козметика но во аптеките воопшто не ни знаеа дека постои и козметика од овој бренд.Еве сега дознавам дека ги имало во Рамстор и ДМ и тоа по прилично ефтини цени.