Хипермаркетот Карфур - Carrefour

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Snow-Queen, 6 октомври 2012.

 1. Idedemja

  Idedemja Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2020
  Пораки:
  1.022
  Допаѓања:
  12.929
  Пол:
  Женски
  релативно добро беше додека траеше ама пропадна.