1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хит на денот?

Дискусија во 'Канта' започната од Ema.D, 28 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ema.D

  Ema.D Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Што слушате во моментот? :D

  Во моментот ја слушам Katy Perry - Teenage Dream :)
   
 2. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  267
  muzika/sto-slusate-vo-momentov-t1058/
  4 мислења, 3 нови теми, ти рекоа- разгледај пред да отвориш тема.
   
 3. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.291
  Пол:
  Женски
  Не сфаќаш дека претера???????? Што, ќе одат модераторите по тебе и ќе ги заклучуваат темите? Ај олади малку со таа твоја манија да отвораш дупли теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.