1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хоби-пеење

Дискусија во 'Слободно време' започната од Conf, 24 ноември 2013.

 1. Conf

  Conf Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки!
  Не најдов ваква тема, па решив да создадам.
  Постирајте тука песни кои се убави и возможни за пеење, искуства, и се поврзано околку пеењето како хоби! :)
   
 2. Unknown.Lady

  Unknown.Lady Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  1