1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хонорарна работа

Дискусија во 'Барање работа' започната од blue_butterfly, 13 октомври 2021.

 1. blue_butterfly

  blue_butterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2017
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Sekakvi iskstva i soveti se dobredojdeni
   
 2. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  2.835
  Допаѓања:
  4.291
  Пол:
  Машки
  Каков дополнителен приход ти треба?
   
 3. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.889
  Допаѓања:
  14.244
  Пол:
  Женски
  Вероватно мисли на тоа да се споделуваат некои идеи со кои ќе може да се остварат дополнителни приходи надвор од работното време
   
  На blue_butterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 4. blue_butterfly

  blue_butterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2017
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Da, tocno na toa mislev...

  Da ja objasnam malku mojava situacija.... Imame privaten biznis, firma na mene,no so krizava osetivme mnogu golem pad na finansiite, kako i site, obvrzana sum da ja drzam firmata uste edna godina(so kredit za samovrabotuvanje, 2god) , godina veke pomina.....Megjutia doma se soocuvame so golem zdravstven problem poslednive 3 godini, koj sto finansiski uste poveke ne pogodi..... Bi sakala da vidam nekoja opcija za dopolnitelen prihod, sto bi mozela da rabotam, so ogled na toa sto imam 2 i pol godisno detule , odam na dukan prva smena, pa posle 14 casot na primer, da se organiziram nekako so maliot za vardenje i da vidam sto bi mozela ili kako dopolnitelno bi zarabotuvala barem uste 4 casa..... Imam i tinejger, 14 godini, pa ne sakam da go ispustam od raka..... Ne mozi da me nema doma cel den
   
  Последна измена од модератор: 13 октомври 2021
  На Гладиоли му/ѝ се допаѓа ова.
 5. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.743
  Допаѓања:
  4.842
  Дали знаеш да пишуваш,јазици?Некои вештини или знаења?
   
 6. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  2.077
  Допаѓања:
  3.070
  Пол:
  Женски
  Da odis do East Gate, da ne ti e daleku, pa da vidis dali mozis 4 casa da drzis smena po buticite. Znam sigurno deka imase takva opcija, veke ima pusteno oglasi za buticite. Pa da se dogovoris so gazdata da ti is plaka dnevnica, ili dogovor na delo da sklucite. Vaka sto si osigurana so svoja firma e zeznato so tie dogovorite na 2 godini, preku avrm. Sakav i jas da zemam, ama ne mozam skros sama da drzam firma dukan ili bilo sto. Vidi kade mozes da rabotis na dnevnica.
   
  На Dandra му/ѝ се допаѓа ова.
 7. злоба

  злоба Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2020
  Пораки:
  1.022
  Допаѓања:
  3.311
  Пол:
  Женски
  @blue_butterfly во Доминос распрашај се нудат работа со пола и цело работно време.
   
 8. Zbuneta.01

  Zbuneta.01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво, имам потреба од дополнителна работа, неколку денови во неделата со скратено или полно работно време.
   
  На twilight123 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  513
  Допаѓања:
  1.318
  Пол:
  Женски
  Ме интересира дали во Ск лесно може да се најде хонорарна работа, како местење роба по моловите или нешто слично?
   
 10. katce patce

  katce patce Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2019
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  Здраво, имам потреба од дополнителна работа,од понеделник до петок ама само од 16ч до 21-22ч. А сабота и недела можам и прва смена. Редење на роба, како садомијачка или нешто слично. Само да не сум пријавена туку на дневница?
   
 11. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  2.077
  Допаѓања:
  3.070
  Пол:
  Женски
  Барам хонорарна работа, нешто што можам да го работам од дома 4 часа дневно, ако некој нуди таква работа можам и мое цв да му испратам
   
  На twilight123 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. FridaodaMk

  FridaodaMk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2020
  Пораки:
  2.686
  Допаѓања:
  9.540
  Пол:
  Женски
  И мене ме интересира тоа ако има некој информација нека сподели
   
  На DevilGirl212 и prashinka им се допаѓа ова.
 13. franca

  franca Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2014
  Пораки:
  834
  Допаѓања:
  1.966
  Хонорарно како поротник во суд ви е најдобро
   
 14. ani23

  ani23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2011
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  592
  Пол:
  Женски
  Kako do toa?
   
 15. franca

  franca Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2014
  Пораки:
  834
  Допаѓања:
  1.966
  Преку оглас кога ќе има
   
 16. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.535
  Пол:
  Женски
  Колку ги плаќаат поротниците?
   
 17. MissChievous

  MissChievous Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  3.824
  Допаѓања:
  21.455
  Никогаш немам видено оглас за поротник, да не има специјално место кај што објавуваат за ова?
   
  На Just.do.it и tina2018 им се допаѓа ова.
 18. franca

  franca Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2014
  Пораки:
  834
  Допаѓања:
  1.966
  570денари

  На гоогле јас пишувам оглас поротник и дава кога ќе бараат обично е на 4 години, ништо не се прави се слушаат судења само 30мин и толку, ретко кога се седи многу.
   
  Последна измена од модератор: 10 јануари 2022
  На orxideya, FridaodaMk, Skylar и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. DevilGirl212

  DevilGirl212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  513
  Допаѓања:
  1.318
  Пол:
  Женски
  Ме интересира како можи да се стигни до оглас од некои од брендовите за облека, за хонорарна работа?
   
 20. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  2.077
  Допаѓања:
  3.070
  Пол:
  Женски
  Ako nekade sakas da apliciras cv ostavas vo nekoj od buticite, na vrabotenite. I vo vero e isto, ti davaat formular. E sega dali ke te viknat na intervju ne znam.