1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хороскопот и учењето

Дискусија во 'Канта' започната од WhiteAngel, 1 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Здраво, девојки! :)
  Видов една слична тема, но се работи за нешто друго. Мене лично ми треба вашата помош!
  Се што треба да направите е да го напишете својот хороскопски знак и начинот на кој учите или сте учеле!
  Пожелно е да ги напишете и вашите нај(не)омилени предмети од средно!
  Нека биде кратко. Би ми бил од помош вашиот коментар!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.878
  Допаѓања:
  65.888
  Пол:
  Женски
  Доколку не се објасни целта на темава, зошто и како, ќе биде заклучена.
   
 3. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Изгледа заборавив да напишам. Се работи за статија за која би сакала да пишувам за едно средношколско списание. Креативно е, а би помогнало и на учениците кои тоа ќе го читаат. Но, за да не пишувам напамет, би ги замолила читателките да ми помогнат со свои искуства!
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.878
  Допаѓања:
  65.888
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена, ги прекршува правилата на форумот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.