Хороскопски знак со најлоши каректеристики

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од fatbeautiful, 20 јули 2011.

 1. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.660
  Допаѓања:
  251.983
  Пол:
  Женски
  немој Шкорпии :D па тоа е едно лажливо љубоморно и неверно створење ]:)
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.733
  Жени риби зрачат мистериозност, убавина, сексапил. Колку и да не се објективно згодни и пропорционални, пак се радиоактивно - fuckable суштества.

  Мажи...освен лепота и сексапил немаат други квалитети. Pure evil.

  Близнаци - биполарни лицемери, ама визионери со цврсти ставови како и себична амбиција која им овозможува успех во животот.
   
  Последна измена: 20 ноември 2019
  На LadyC, LittleChili и bicycle им се допаѓа ова.
 3. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  895
  Допаѓања:
  1.179
  Пол:
  Женски
  Јас не можам да ги поднесам со знаκ шκоρпија. Не сите но, поголемиот дел. Неподносливи се во смисла што многу си го саκаат знаκот. Дρуги знаци не постојат за нив.
   
  На LadyC, Tanjamm, buba4e89 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. magnolija09

  magnolija09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2020
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  537
  Пол:
  Женски
  ne ni veruvam vo horoskop no ke spomnam od iskustvo, sto mene ne mi odgovaraat
  bik -prva liga prevaranti, sebicni gubrinja a tolku lesno da gi procitas no nemaat sram ni koga gi fati vo laga
  lav-prva liga licemerni , dvolicni a glupi
  bliznaci- lazgovci i prevrtlivi
  ova za maski,za zenki nz
   
 5. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  3.916
  Допаѓања:
  5.363
  Најлоши се Шкорпиите. Себични, неверни, злобни...
   
  На anaja1, Feminka22, Justicija и 1 друга личност им се допаѓа ова.