1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хороскопски знак со најлоши каректеристики

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од fatbeautiful, 20 јули 2011.

  1. 96kiko96

    96kiko96 Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2018
    Пораки:
    252
    Допаѓања:
    529
    Пол:
    Машки
    Јас сум лав во хороскоп (5ти август), родителите ми се и двајцата исто лавови (10ти и 15ти август), не моеше да се погоди боље...
     
    На Mumoftwo30 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Justicija

    Justicija Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 август 2017
    Пораки:
    5.658
    Допаѓања:
    18.998
    Пол:
    Женски
    Зашто?
     
  3. hermosa

    hermosa Популарен член

    Се зачлени на:
    7 декември 2011
    Пораки:
    3.475
    Допаѓања:
    8.168
    Пол:
    Женски
    И јас не можам да ги трпам вагите
     
    На PositiveViBeS8 и Lavender4 им се допаѓа ова.
  4. Sophitas

    Sophitas Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 декември 2020
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    1.035
    Стрелец !!
    Нешто по независно,посебично,безобразно неам видено..
    И многу се авантуристи....Не ги можам..не се замараат...само нивното да си го истераат.
     
    На m346, Nagdza и celineparis им се допаѓа ова.
  5. Mumoftwo30

    Mumoftwo30 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2023
    Пораки:
    1.135
    Допаѓања:
    1.442
    Пол:
    Женски
    Одвратните скорпии, и некои ракови (посебно женските). :puke:
     
  6. resenska

    resenska Популарен член

    Се зачлени на:
    7 август 2014
    Пораки:
    1.590
    Допаѓања:
    13.545
    Пол:
    Женски
    Jas sum vaga ⚖ :sun:
     
  7. resenska

    resenska Популарен член

    Се зачлени на:
    7 август 2014
    Пораки:
    1.590
    Допаѓања:
    13.545
    Пол:
    Женски
    Mene blizinaci i ribi mi se najodvratni
     
  8. Cvekarka

    Cvekarka Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 мај 2023
    Пораки:
    421
    Допаѓања:
    670
    Пол:
    Женски
    Леле водолии.Тешки луѓе аууууу.Се они знаат се они се паметни,они се најубави,сакаат самотија,не сакаат луге катастрофа од карактер
     
    На hermosa, GirlLove и Konfetka им се допаѓа ова.
  9. Adidas888

    Adidas888 Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јануари 2022
    Пораки:
    2.553
    Допаѓања:
    9.852
    Пол:
    Женски
    За мене се девиците. Едноставно не ги можам!! Сите девици шо сум ги запознала се скроз исфрустрирани, критикуваат у пичку матер, се они најдобри се а другите не чинат, љубоморат премногу, и не примат никако некој добар совет за нивниот карактер.
     
    На m346, Nagdza, celineparis и 3 други им се допаѓа ова.
  10. SanjaSt

    SanjaSt Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 мај 2020
    Пораки:
    77
    Допаѓања:
    232
    Пол:
    Женски
    Се согласувам, толку сакаат да е се по нивно, мислам и дека се опседнати со тоа.
     
    На celineparis и Adidas888 им се допаѓа ова.
  11. ZMIA

    ZMIA Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2020
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    23
    Пол:
    Машки
    Од хороскопските знаци по терсене карактери овие со рогој :rofl: овен биг јарец пу пу пи плукај и бегај :rofl: инаетчи ти му велиш бело е тие црно е е ај црно не белое е ај како што ќе кажеш ти јас знам ти незнаеш терсене карактери само рогој да ти забијат ни самите не знаат што сакаат изгубени случај :rofl:
     
  12. Mrs. right

    Mrs. right Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2022
    Пораки:
    2.121
    Допаѓања:
    7.837
    Пол:
    Женски
    А ти шо си?
    Па терсене сме со луѓе терсене шо се, иначе фини сме. :angel:
    Не вади муабети многу.
    Поискрен од овен најди ми да те видам.
     
    На ZMIA и GirlLove им се допаѓа ова.
  13. ZMIA

    ZMIA Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2020
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    23
    Пол:
    Машки
    :rofl: барем ти признаваш како што рече искрајна ама сите не сме исти ако сме исти короскопски знак има влијание и подзнакот во карактеристиките секој човек своја содржина има добри испади и лоши испади навики а и неможиме да ги гледаме позитивните или негативните страни или причини аколку што имам читано за хороскопот секој знак не си одговара еден со друк има една поговорка два исти камења не нека брашно едниот треба да биде полут другиот помек а во хороскопот пишува кој со кој знак си одговара а и тоа е судбина :rofl: јас сум вага а во хороскопот пишува дека вагата си одговара со овен јарец и и стрелец а за искрено од вага неможеш да најдеш :rofl: не дека сум вага јас така прочитав а и може да се речи 90 посто има исклучоци од лујгерековбсите не сме исти како прстите на раката што несе исти така и луѓето
     
  14. Mrs. right

    Mrs. right Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2022
    Пораки:
    2.121
    Допаѓања:
    7.837
    Пол:
    Женски
    Да бе, па уште да зависеше се од хороскопот, се е до карактерот и воспитувањето.
    Не дека нешто не се поклопува и ништо не е точно ама со резерва треба да се зима. Колку само работи има што врска си немаат, еве за мене конкретно, некад читам и ич не се пронаоѓам.

    Инаку овен сум, подзнак јарец, во месечина риби. Чудна комбинација a? :?:
    Не се разбирам многу нити па следам.
    А пази, дома ја овен, мајка ми бик, брат ми јарец, татко ми риби, тешко него богами.:D Ваљда дека риби и ја имам фатено па затоа и сум малце така флегма и пасивна понекогаш, зависи, а од друга страна пак знам и ептен да се возбудам и избувнам.
    Инаетчии сме тешки и тврдоглави, за тоа у право си, а со татко ми поише си го иам муабетот и поретко се карам, за разлика од другиве. :)

    Ај ова се семејни релации и ќе се трпиме што да праиме ама ако се работи за другар или пак партнер мора да се внимава, сепак избор е тоа и мора да си бараме некој кој што ќе не разбира целосно, не сме должни да трпиме.
     
    На ZMIA и Pacifist им се допаѓа ова.
  15. Pacifist

    Pacifist Популарен член

    Се зачлени на:
    31 август 2018
    Пораки:
    656
    Допаѓања:
    2.258
    Пол:
    Машки
    Ова вашево рогато трио ако и се стави на рибата тешко неа:)
     
    На Mrs. right му/ѝ се допаѓа ова.
  16. la.malparida

    la.malparida Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2014
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    310
    Пол:
    Женски
    Јарците се со премноу тежок карактер, посебно тие што се undeveloped.
     
    На ZMIA му/ѝ се допаѓа ова.
  17. ZMIA

    ZMIA Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2020
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    23
    Пол:
    Машки
    За овен неможеш дами кажеш знам како секој што ја знае азбуката :rofl: таткому беше овен мајка и е овен сестрано овен бтатми вага јас вага јас и брат ми два различни карактери како да неје вага како овен :rofl: нервозен строј беа инаетчија се сака по него да биди се знај неверник сите негативни страни :rofl: не се допаѓате ни по карактеристиките ни како браќа јас ниту една лоша карактеристика ја немам во подзнак сум девица а тоа по месечина незнам како се проверува можи да има и тоа влијание на карактерот вратни незнам што е подзнак Али нема врска сакам да кажам горе имаше некој членка напишано негативно мислење воопшто не испровоцира дека јас вага ама да беше братми одма се смешуваше во мислејнето и одма со кавги расправи провокаци:rofl: ама јас ич воопшто не низреагирав не ме испровоцира на тоа како тебе :rofl: ти овен одма се провоцираш и одма за кавга за да бодиш извини вака ама што да правам мека вага попуштам сакам компромис ако се биде суров остар строг со карактеристични карактеристики ништо не се прави нормално . Леле тешко на таткото како мене тој сирота во сендвич пикнат :rofl: од кај да се сврти од сите страни сардисан рибите се супер другари партнери несе агресивни кавгачи ги има сите позитивни страни едно негативно имаод женска страна на рибите се прељубници незнам за мажи риби Али неје тоа голема замерка :rofl: оправдана лесна негатива гледано од машка страна :rofl: не дека го оправдувам тоа ама ете тоа е тоа требало и такво да има од страната на :devil: никој несака таква карактеристика да има во никој знак ама тоа е :rofl: како и да е секој знак си има добри и лоши карактеристики пошто темава е хороскопски знак со лоши карактеристики а ти одма се издаде на провокација :rofl: извини вака пошто фолк период поминувам со оцени тројца навикнав отронев и знам какодиша така да нема љјутиш
     
    Последна измена: 14 август 2023
  18. ZMIA

    ZMIA Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2020
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    23
    Пол:
    Машки
    Се сложувам со твоето мислење потежок полош карактер па можи да не нема друк хороскопски знак нека проштевај за болната вистина тие што се ништо чита сум имал две врски јарец абе дива коза :rofl: како магаре нанос ни се води ни се тера уф тежок случај од женска страна од машка страна јарец психопати :rofl: со изинение ако некој врежан Али таква е темата
     
    На la.malparida му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Mrs. right

    Mrs. right Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2022
    Пораки:
    2.121
    Допаѓања:
    7.837
    Пол:
    Женски
    Опасна работа,:worried: ама ете и ја иам малце од рибата во мене па не сум дотолку.:D
    Секако ако е точно сето ова или е една голема глупост.

    Ти специјалист за хороскоп значи си, све си знаеш и си анализираш.(highfive) И бар се изнасмеа, мило ми е.:D
    Иначе, труди се малце интерпункциски знаци да користиш, вака малце мачно беше да се прочита.:)
     
    На GirlLove и ZMIA им се допаѓа ова.
  20. ZMIA

    ZMIA Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2020
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    23
    Пол:
    Машки
    Леле ако не речеше немаше да знам и приметам па става смајли што е проблеми што го нема чудна работа .:D ама не сум дотолку специјалист ама да ете за некој знаци знам од искуство најмногу за овени и јарци:D кој пробал знате