1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хороскоп , верувате или не ?

Дискусија во 'Канта' започната од Dimaja, 11 мај 2017.

?

Следете ли хороскоп?

 1. Да

  14,3%
 2. Не

  42,9%
 3. Понекогаш

  42,9%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dimaja

  Dimaja Активен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2017
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите .. Јас сум нова и само што научив како се поставува тема:D
  Ама навистина ме интересира дали варувате општо во хороскоп , што пишува итн .. Лично за мене кога како е точно ;) позз
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.274
  Допаѓања:
  77.207
  Пол:
  Женски
  На Dimaja му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dimaja

  Dimaja Активен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2017
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Женски
  Epa sry:shake:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.