1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хорски друштва

Дискусија во 'Слободно време' започната од LadyR, 4 декември 2017.

 1. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  1.201
  Допаѓања:
  3.592
  Не најдов соодветна тема, па затоа отворив нова. Некој да сподели искуства со некое хорско друштво во Скопје?
  Мене конкретно ме интересира за хорот Мирче Ацев. Имам слушано убави работи, па би сакала повеќе информации ако има некој.