1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хостел (Hostel) [2005-2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од crazyinlove19, 1 октомври 2012.

 1. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  [​IMG]

  Сте го гледале ли, какви ви се впечатоците? :lol: Кој од трите дела според вас е најдобар?
  Јас ги изгледав трите, не би рекла дека е страшен ама си е доста гаден. Незамисливо изопачени сцени. Среќа што имам јак желудник и ваквите филмови ми се интересни. :lol: Сите три дела беа добри, а првиот ми е сепак ненадминлив. :)
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.228
  Допаѓања:
  41.464
  Mене не ми е нешто ептен гаден бе, само 2-3 сцени. дефинитивно најјак ми е вториот дел :)
  првиот не е лош,онака, ама последниов дел не ми се допадна.
  Aјде за тепање време е ок, не сум љубител на серијалов, ама и да излезе нов дел би го гледала пак, чисто од љубопитност, ова е еден од оние заразни филмови, па макар и не е нешто посебно ;)

  Eдит- сличен филм, макар за мене многу подобар е
  [​IMG]
   
 3. senjorita.lombardi

  senjorita.lombardi Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  755
  јас го гледав само првиот дел, и баш не ме воодушеви, сакам да гледам хорор, ама овој беше повеке гнасен. Позитивно во филмот тоа што е напнат цело време. Вториот дел го сретнав во страниве за онлаин гледање филмови ама уште не сум се одлучила за да го изгледам? Подобар ли е од првиот?
   
 4. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
  Првиот дел, пола порно, пола крвотии. И вториот беше добар, ама на првите секогаш им се даваат заслугите :) третиот го немам гледано.
  Кога брат ми сакаше да иде за Словачка го "заплашував" со филмов :D Во секој случај сметам дека љубителите на хорор филмови секако треба да го погледнат. Јас има време веќе како се откажав од овој жанр :)
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.228
  Допаѓања:
  41.464
  ^ да,тоа ме изнервира највеќе на почетокот, бог да чува 50минути се е*аваат овие, да ми се гледаше секс, ќе си пуштев порнич, барем мерачки ќе се изнагледав |( .
  убаво смислено, не дека не е, ама слаба реализација, фалеше крв.... Mалку сцени имаше :)
   
 6. simona.7

  simona.7 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  11
 7. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.213
  Допаѓања:
  76.919
  Пол:
  Женски
  Стварно болесен филм, омилен после Saw.