Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Храбро срце (Corazon Valiente) [2012]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од an4ii, 14 март 2015.

 1. an4ii

  an4ii Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  586
  Допаѓања:
  436
  Пол:
  Женски
  corazon_valiente_cuerpo_1.jpg corazon_valiente_portada_484x363___393x295.jpg
  Ја направив темава за сите оние кои сакаат латино серии. Една од најдобрите можам и да кажам најдобра серија која ја имам гледано. Има 206 епизоди ама немаше епизода која ми била досадна. Има премногу случки и секоја случка многу брзо се открива нема влечење низ епизоди и се некои нови работи се додаваат. Филм кој има и акција и смешки и се едноставно можам да кажам СОВРШЕН.