1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Храна за мачки (миленици)

Дискусија во 'Канта' започната од Sahlene, 7 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.219
  Пол:
  Женски
  Со што храните вашите мачки или миленици(куче, зајак, желки...)
  Дали е тоа специјализирана сува храна за мачки или конзерви?
  Дали им давате да јадат она што јадете вие или им приготвувата пооделно?
  Напишете ваши размислувања за тоа со што ги храните вашите миленици и за нивниот сооднос со хараната. Секоја животинка си има различен табијет па дали вашите имаат специјална дресура и дали работите на учење со вашето милениче.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.480
  Допаѓања:
  63.988
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.