1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Храна и аранжирање (Лични фотографии)

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од eli25, 10 октомври 2011.

 1. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  10.001
  Допаѓања:
  89.939
  Девојки,ми дојде идеја да ставаме наши лични фотографии од тоа како сме сервирале и аранжирале за некој настан,има убави идеи,или не мора да е настан,може и од било какво јадење,солено,благо,па во спојлер може и рецептот да го ставите или во лични пораки да го барате-ако сака некоја,да не биде темата офф. :)
  Темата може и да се премести во скриено катче,зошто се лични фотографии
   
  На girl-miri, zhap4e и lackygirl им се допаѓа ова.
 2. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  4.084
  Допаѓања:
  15.389
  Пол:
  Женски
  Интересна тема ;) може да е во скриено катче. Мајка ми стално нешто измислува, ептен ја бива за декорирање, што велат ,,има око,, :lol:
   
  На eli25 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  10.001
  Допаѓања:
  89.939
  Eве нешто од мене,ајде нека заживее темава знам дека сте домаќинки :P
   

  Прикачени фајлови:

  • pagedekor.jpg
   pagedekor.jpg
   Големина на фајлот:
   78,3 KB
   Прегледи:
   1.494
  • 19112011399.jpg
   19112011399.jpg
   Големина на фајлот:
   184,8 KB
   Прегледи:
   1.478
  На cresa-jagoda, tincemajmunce, Adi888 и 4 други им се допаѓа ова.
 4. Gluvcee

  Gluvcee Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2011
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  27
  на 2 слика што е тоа зеленото?
   
 5. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  10.001
  Допаѓања:
  89.939
  Тоа е оној ролатот солен со спанаќ и павлака,само една парче на пола е сечено :)
   
 6. Gluvcee

  Gluvcee Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2011
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  27
  Епа ајде нешто и од мене :)
   

  Прикачени фајлови:

  На cresa-jagoda, TS-310, Meggy и 2 други им се допаѓа ова.
 7. gabriela223

  gabriela223 Активен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  баш би ми помогнале во моментот некои прекрасни декорации
   
 8. Serafima

  Serafima Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 октомври 2010
  Пораки:
  1.229
  Допаѓања:
  21.228
  :) :) :)

   

  Прикачени фајлови:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина на фајлот:
   36,3 KB
   Прегледи:
   977
  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина на фајлот:
   39,2 KB
   Прегледи:
   979
  • 4.jpg
   4.jpg
   Големина на фајлот:
   43,3 KB
   Прегледи:
   976
  На Annath, cresa-jagoda, tincemajmunce и 9 други им се допаѓа ова.
 9. Serafima

  Serafima Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 октомври 2010
  Пораки:
  1.229
  Допаѓања:
  21.228
  За Воскресение :) .

   

  Прикачени фајлови:

  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина на фајлот:
   35,2 KB
   Прегледи:
   808
  • 6.jpg
   6.jpg
   Големина на фајлот:
   47,2 KB
   Прегледи:
   811
  На Acka22, Annath, cresa-jagoda и 11 други им се допаѓа ова.
 10. jasbi

  jasbi Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  897
  Допаѓања:
  7.197
  Пол:
  Женски
  Руска салата
   

  Прикачени фајлови:

  На Annath, mynameislove, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 11. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.648
  Пол:
  Женски
  Интересна тема, треба да живне малку.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 12. Berguzar

  Berguzar Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  5.134
  783F5274-E71A-4D82-A2B4-892D3491008B.jpeg
   
  На Poppins, jasbi и *Ench@nted* им се допаѓа ова.