1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Храна со која не се нарушува мирисот таму долу :)

Дискусија во 'Канта' започната од Moodgy.y, 23 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Moodgy.y

  Moodgy.y Активен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2012
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  4
  Ако веќе постои таква тема избришете ја но јас не можев да најдам нешто слично, а верувам дека секоја девојка сака да има добар мирис и добар вкус на вагината, па ајде да споделиме знаења и да видиме кој што дознал и пронашол на таа тема....... Широкопознато е дека Ананасот е храна за да го подобри мирисот и вкусот на вагината :D

  http://www.me-chitash.com/stil/seks/482 ... a-vaginata

  Ајде да видиме има ли и друга истонаменска храна :) :*
   
 2. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.981
  Прв пат слушам за овакво нешто, мајке ми |(
   
 3. Giovanna

  Giovanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  1.850
  Допаѓања:
  9.877
  Точно е дека храната влијае на мирисот и кај женските и кај машките. Најмногу се препорачуваат овошјата било какви,особено лубеници,праски,лимон,портокал и сл. Исто така и ѓумбир, нане, ментол...
  Малку лоша миризба даваат црвените меса, риба, алкохол,цигари, лук и премногу блага храна. Нормално не значи тоа дека не треба да се конзумираат овие работи , не дај боже...туку нормално да не се претерува.
   
  На TheTeacher му/ѝ се допаѓа ова.
 4. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.330
  Се превртев од столица :D :D :D ме интересира само како се јаде вагина, со кој пијалок оди најубаво.
   
  На Istata od vcera, Lolo5, kristii и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Moira

  Moira Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  1.937
  Допаѓања:
  7.671
  ^ Со коктелот Сперма :D
   
  На Istata od vcera, Lolo5, antonina и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Hkikica

  Hkikica Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  676
  Од риба мириса урината тоа да а за останатово незнам ... :tmi:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.330
  :tmi: како не ми текна бе :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Angela12345

  Angela12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  26
  прв пат слушам за ова :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. bejbi19

  bejbi19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2012
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  24
  Ти не си ја бањај па вади се после дека од храната ти мирисала... хахаха :rofl:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. praski4e

  praski4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  280
  Пол:
  Женски
  хахахаха ме изнасмеавте да сте живи и здрави прв пат слушам за ова пробај не се бањај да видиш како и мирис и вкус ќе имаш хехехехе
   
  На Dreamgirl90 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 11. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.501
  Пол:
  Женски
  Хахахаха, бог да чувааа! лол :D
  Да ти мириса Стојната од храна, свашта!
  ...Ако сака да има добар мирис, нека си ја измие, а и нека ја шприца со парфеми ;)
  ... па уште и добар вкус бе, божем се јаде за ручек Стојнето... фујј свашта, сваштааа
   
  На Dreamgirl90, Lolo5 и AziskaStrslenka им се допаѓа ова.
 12. AziskaStrslenka

  AziskaStrslenka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.509
  Пол:
  Женски
  Мојава мириса на детско парфемче од калинка,а немам јадено детско парфемче кујзнае од кога. How do you explain that? ]:)
   
  На Lolo5 и luci22 им се допаѓа ова.
 13. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.351
  Допаѓања:
  9.226
  Пол:
  Женски
  Имма слушнато за ова.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Snowflake99

  Snowflake99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2022
  Пораки:
  1.447
  Допаѓања:
  5.698
  Пол:
  Женски
  Што е со темава Господе боже? :rofl::rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.