Хранење со адаптирано млеко

Дискусија во 'Канта' започната од babynova, 28 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. babynova

  babynova Нов член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  Мајки насловот кажува и што сакам да кажам. Дали го храните вашето бебе со адаптирано млеко?(уште од самото раѓање) малиов ми цицаше од 1 града а сега ни таа не ја фаќа па го хранам со хипп адаптирано млеко.
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  17.936
  Допаѓања:
  151.293
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.