1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хроничен панкреатит

Дискусија во 'Бебе' започната од maja4990, 12 мај 2020.

 1. maja4990

  maja4990 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  Здраво, имам 26 години и веке 10 години се борам со хроничен панкреатит, дали има некој што е запознаен со оваа болест или ја има, да споделиме искуство. Моментално имам болки а дојам не смеам лекови да примам