Хулахопки и сандали. Да или не?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Gerberce, 20 јануари 2011.

 1. sanja8

  sanja8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  Не, никако! Сандали само на боса нога, а понекогаш дури и затворена штикла носам на боса нога!
   
 2. Blush

  Blush Активен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2020
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Женски
  Ми се плаче кога ќе ја видам таа комбинација.
   
  На sanja8 и AngIv им се допаѓа ова.
 3. anggell

  anggell Популарен член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2011
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.165
  Пол:
  Женски
  Јас не би облекла, ама друг ако така се бендисува не би давала коментар, кој како се чувствува така нека се облекува. :)
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Karamela12

  Karamela12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2020
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  1.795
  Пол:
  Женски
  Не би.:shake:

  Кој што сака нека носи ама мене лично не ми оди едно уз друго.:|
   
 5. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  1.839
  Допаѓања:
  6.125
  Пол:
  Женски
  Не.
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.