1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хулахопки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од viki44e, 26 јуни 2010.

 1. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Вашите омилени бои,еднобојни,дезенирани,омилена марка ???...Преку сликчиња :*
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo и hrcace им се допаѓа ова.
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На hrcace му/ѝ се допаѓа ова.
 3. plavusaaa

  plavusaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  338
  Допаѓања:
  45
  а кај да си најдам хулахопки без раб кај прстите??? да може со отворени штикли да ги носам?
   
 4. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  580
  Кај што се продаваат хулахопки мора да има...еве иди на пазарот буњаковец ако си од скопје, таму има со сигурност јас купив, само што одма ги скинав дека се ко најлон кеса и се 100 денари.
   
 5. plavusaaa

  plavusaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  338
  Допаѓања:
  45
  да од скопје сум, епа а поквалитетни нема ли? јас сакам такви со ликра проѕирни месо боја
   
 6. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  580
  епа мора да се тенки за на отворена кондура/ сандала....они се со ликра ама се тенки мора така, помини види ги...
   
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [​IMG]
   
  На hrcace му/ѝ се допаѓа ова.
 8. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Има во санда вакви хулахопки јас носев за матурата... :*
   
 9. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  ^Провери во Sara Fashion ;)

  [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Kolumbo и esperanca им се допаѓа ова.
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ Тие со линија позади ми се прееееесекси :P
  [​IMG]
   
  На Draganax01 и Lemon им се допаѓа ова.
 11. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.322
  Допаѓања:
  5.838
 12. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На esperanca му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
 14. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.322
  Допаѓања:
  5.838
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [​IMG]
  Ајмоооо.... како за разгледница застанала :lol:
   
  На PrettyWoman му/ѝ се допаѓа ова.
 16. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Многу сакам хулахопки , ама никако не можам да ги носам, после пола саат се ме чеша, јас во хулахопки- тоа е реткост .
   
 17. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 18. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.322
  Допаѓања:
  5.838
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 20. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.322
  Допаѓања:
  5.838