Хулахопки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од viki44e, 26 јуни 2010.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
   

  Прикачени фајлови:

  • rubber_boots.jpg
   rubber_boots.jpg
   Големина на фајлот:
   87,2 KB
   Прегледи:
   395
 2. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.932
  Каде можам да најдам хулахопки цветни vintage? ;)
   
 3. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  654
 4. tishina

  tishina Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  И јас барам , колку се отприлика?хелп :D
   
 5. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.811
  Допаѓања:
  2.094

  Негде на форумов имам прочитано дека имало во теранова, ама тоа беше пред месец дена :)
   
 6. meruska

  meruska Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  101
  јас ретко носам ептен сукна кога ќе облечам и тоа кремасти,т.е.месо боја :D
   
 7. sanda

  sanda Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  znam deka gi ima vo SANDA LV hulahopki,kako i dokolenki i kusi corapcinja.Hulahopkite se 230den,a zadokolenkite 69den.mislam:)
  [mod-kirilica:aiyt52h6][/mod-kirilica:aiyt52h6]
   
 8. solzuska

  solzuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  134
  купив розеви со цвекиња низ нив, за само 80 денари :) а со што носите вакви шарени хулахопки?? салонки?? може да се носат со штикли напред отворени (само прст)??
   
 9. swanprincess

  swanprincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2011
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  27
  Обично носам месо боја, ама овие ми се преубави ! :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Zaboravena

  Zaboravena Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  64
  На вакви цветни мислите?

  [​IMG]
   
 11. Zaboravena

  Zaboravena Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  64
  Ве молам уште еднаш, сигурно знае некој каде има вакви?

  Девојки, гледам темава е доста активна па да не отварам нова, иначе ја сум нова феминка па сакам сите тука да ве прашам дали некоја од вас знае каде има да се купат кај нас хулахопки со прсти и пета? Вакви на пример како на сликава ве молам кажете ми навистина ми требаат.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На nicky_fashion му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Chocoholic

  Chocoholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  747
  Допаѓања:
  985
  Сакам да носам хулахопки. Во зима најчесто носам темни црни или некои дизајнирани, на пролет обични месо боја. Секси ми се тие што се обични со линија позади ;)
  [​IMG]
   
  На Kolumbo, ivvy86 и Hipica им се допаѓа ова.
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Marina89

  Marina89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  42
  Фантастични се,многу сакам вакви,ама немам најдено баш некои вакви
   
 15. pepelashka.20

  pepelashka.20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 април 2011
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  18
  Денес си купив 3 пара кафеави дезенирани хулахопки од Сара фешн...250ден се и задоволна сум мн од нив :)
   
 16. Miss.Waldorf

  Miss.Waldorf Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  16
  Користам само црни и месо боја а и едни сиви кои многу ми се допаѓаја =)
   
 17. angel4e121

  angel4e121 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  290
  Користам црни,месо боја или со некои шари ама најчесто месо боја и најчесто пенти носам :)
   
 18. unhappyy

  unhappyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  143
  Неможам да ги носам,ме чешат кожава..и многу наоблечено се осекам со хулхопки..т.е огромно се осекам ко 3 пара пантолони да имам облечено под мене :lol:
   
 19. Arris

  Arris Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  20
  Хулахопки носам кога сакам да ја збогатам комбинацијата, осносно носам некои со интересни дезени или некои во впечатливи бои.
  Иначе ме нервираат многу, ме чеша кожата!! За под фармерки во никој случај :)
  [​IMG]
   
 20. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.636
  Јас преку слики не можам, затоа писмено:
  хулахопки носам во ептен екстремни случаи кога чаре се нема и затоа дома прашање е дали имам еден пар! Не носам на зима ни под разно, не носам под сукња освен, како што реков, ако се нема друго чаре или е ептен ладно... А ако носам тоа се најчесто црни (или кафени/бели ако облеката ја диктира бојата), без принтови-минтови, шари-мари и нема шанса да облечам месо боја!!!