Хулахопки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од viki44e, 26 јуни 2010.

 1. Poppins

  Poppins Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.338
  Допаѓања:
  2.948
  Пол:
  Женски
  200-300d nekade ne bea skapi
   
  На IM.TMKQ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Nylon

  Nylon Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2016
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
  Оваа сезона, приметувам, масовно се носат класични тенки сјајни црни хулахопки без никакви дезени.
  Не само кај нас, бев месецов во Италија, Австрија и Белгија и истото го приметив.
  Од многу млади со старки или други патики, до возрасни жени со лобутники.
  Многу ми е мило, се надевам дека нема да биде само сезонски крик.
   
 3. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  631
  Кажите која фирма и колку денски се тие, црните што се познава ногата малку и на кафеаво ударат? Сакам такви, сите што ги имам само црно се познаава, никако да си погодам
   
  На maaraa96 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. nicky_fashion

  nicky_fashion Активен член

  Се зачлени на:
  7 мај 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Дали се отворени кај прстите, а ако не се дали имаат линија на крајот?
   
  На Tekkyi му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.353
  Допаѓања:
  20.740
  Пол:
  Женски
  Тие што ги земам се со прсти и имаат линија ама провери оти можно е да има од истите и без.
   
 6. Pretty_woman

  Pretty_woman Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2018
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
  Дали има некој искуство со хулахопките со вграден мидер?
   

  Прикачени фајлови:

  На nicky_fashion му/ѝ се допаѓа ова.
 7. nicky_fashion

  nicky_fashion Активен член

  Се зачлени на:
  7 мај 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Јас имам, ако имаш некое килце плус баш се добредојдени :D
   
  На Pretty_woman му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  631
  Screenshot_20191204-153916_Chrome.jpg Каде има вакви хулахопки, ама не мрежести, со циркони само?
   
 9. nicky_fashion

  nicky_fashion Активен член

  Се зачлени на:
  7 мај 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Имаш во Пенти и во Сара Фешн
   
  На Amelia му/ѝ се допаѓа ова.