Хулахопки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од viki44e, 26 јуни 2010.

 1. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски
 2. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.939
  Допаѓања:
  3.609
 3. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски

  ммм, овие се многу интересни :)
   
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  [​IMG] [​IMG]-мрежасти
   
 6. Iva-Sliva

  Iva-Sliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  40

  мхм, има во Calzedonia,јас имам слични, малку се скапи, околу 800 ден
   
 7. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.939
  Допаѓања:
  3.609
 8. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.645
  Значи ОБОЖАВААААМ дезенирани хулахопки :inlove: кај нас spored mene најубави има во Calzedonia па и во Penti и во Golden point :wasntme:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски
  хм, да сакпички се. Ама веројатно квалитетот е на ниво , па нема д абидат за едно носење.
  Здравје Боже, после одмор можеби ќе одам да се подновам, од дамна сакам вакви.
  Фала ти :*
   
 10. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.939
  Допаѓања:
  3.609
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На esperanca му/ѝ се допаѓа ова.
 11. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  388
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  [​IMG] :inlove: [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 13. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  388
 14. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.421
  Допаѓања:
  2.447
   
 15. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.939
  Допаѓања:
  3.609
  ^Не сум носела такви, но ми се има случено да ми се скинат и немаше каде да ги соблечам или пак да купам други и така ги носев. Но не се познаваше многу. :!:
  :D


  [​IMG]
  [​IMG]
   
 16. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.536
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  дечкото на последнава слика :rofl:
   
 17. wanda.q

  wanda.q Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  хулахопките и хеланките ми се секојдневие :) без разлика дали се за некоја свеченост, дневна прошетка или школо, ги има секакви :) плус повеке простор за експериментирање и креативност :)
  [​IMG]
  да, преферирам посебни и необично искомбинирани :)
  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 18. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.667
  Obozavam hulahopki:) gi imam vo site boi,so sekakvi shari,i sveceni i sekojdnevni.porano kupuvav od polzela,no se iznervirav koga za apsolventskata vecer mi puknaa na zdravo ni zakaceni ni nisto,a debelo gi plativ :devil: srekja so nosev edni obicni u canta,onaka za sekoj slucaj:(. posle si najdov prekrasni modeli vo sara fashion i so poniski ceni i kvalitetni.a i vo sanda ima ubavi, osobeno sveceni
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 20. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.489
  Допаѓања:
  25.675
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Kolumbo, esperanca и dan1 им се допаѓа ова.