Хулахопки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од viki44e, 26 јуни 2010.

 1. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски
  [​IMG] -многу ми се штосни

  [​IMG] [​IMG]- цветнооо

  [​IMG] [​IMG]


  [​IMG] [​IMG]- анимал :lol:
   
  На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.
 2. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.536
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Хулахопки и балетанки

  [​IMG][​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  628
  Пол:
  Женски
  Ми требаат хулахопки без темен дел на прстите , купив едни од Пенти, ама многу светат, продавачката ми рече дека само такви имале, ако некоја знае кај можам да најдам вакви ќе и бидам благодарна , ми требаат за утре :*
   
 5. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.430
  Допаѓања:
  173.618
  Пол:
  Женски

  Во голден поинт, јас имам такви дезенирани а без темен дел на прстите се надевам дека и еднобојни имаат а да се такви.
   
 6. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
 7. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  628
  Пол:
  Женски
  Фала ти срце , после работа правец таму
   
 8. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  14.885
  Допаѓања:
  73.482
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На esperanca му/ѝ се допаѓа ова.
 9. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  113
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
 11. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.822
  Многу пари трошам на хулахопки
  Често носам сукнички а несмасна сум ги кинам за 2-3 облекување
  и за тоа треба талент хахахха :D
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  [​IMG]
  ^ Венецијана
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 13. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.677
  Пол:
  Женски
  се скапав од барање вакви!
  Најдов едни слични, ама се 230 денари. А не ми се даваат зошто се тенки, и брзо ќе им го најдам крајот.
  Да не зане некоја каде да најдам ?! :wasntme:
   
 14. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  најмногу сакам еднобојни црни или кафеави со мали шари
   

  Прикачени фајлови:

  • zzz1.jpg
   zzz1.jpg
   Големина на фајлот:
   171,1 KB
   Прегледи:
   329
  • zzz.jpg
   zzz.jpg
   Големина на фајлот:
   156,9 KB
   Прегледи:
   329
  • zzz2.jpg
   zzz2.jpg
   Големина на фајлот:
   19,6 KB
   Прегледи:
   329
  • zzz3.jpg
   zzz3.jpg
   Големина на фајлот:
   4,3 KB
   Прегледи:
   329
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 15. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.362
  Допаѓања:
  12.124
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 17. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 18. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.939
  Допаѓања:
  3.609
 19. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.006
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 20. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.329
  Допаѓања:
  1.566
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.