Хулахопки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од viki44e, 26 јуни 2010.

 1. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.270
  310 мислам беа.
  Не се скапи, абе ќе ги купам вајда :lol:
  Дебели се како хеланка, а и искинатото не е скрос скинато има и таму слој!
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 4. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.985
  Допаѓања:
  4.141
 5. MeLL

  MeLL Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  84
  :angel:
   

  Прикачени фајлови:

  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.729
  Допаѓања:
  7.635
  :$
   

  Прикачени фајлови:

  На Kolumbo и ivvy86 им се допаѓа ова.
 7. K.e.ll.y

  K.e.ll.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  438
  Допаѓања:
  191
  Видов едни хулахопки на слика кај едно девојче,црни со многу ситни бели точки,се заљубив во нив преубави се,ама кај нас не сум видела такви,некој ако видел или ако види,може да ме обавести :)
   
 8. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.822
  .
   

  Прикачени фајлови:

 9. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  Сите ги сакам!  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]


  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.898
  Пол:
  Женски
  Леле не можам да ја гледам темава, се мрднав :o Преубави модели има.
  Јас си купив од тие црни искинати, 310 денари се. Хел јеа, закон се! :rock:
  Исто сакам да си земам од тие црни, со црни точкици, многу ми се елегантни така, женствени. :wasntme:
   
  На Kolumbo, starfish и rossonerka им се допаѓа ова.
 11. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  334
  Во последниве 3 месеци и јас се мрднав по хулахопки. Изнакупив едно 15 пара и пошто немав со што да ги носам, си купив сукња за хулахопките специјално. Значи обратно, не купив хулахопки за некоја сукња туку ради тие чудна боја хулахопки си купив сукња. Од сликиве што се ги постирале си препознав 2 пара што ги имам :rofl:
  Ама многу ми е мерак кога си мењам разни дезени, имам чувство дека незнам колку сум дотерана кога ќе си облечам убави дезенирани хулахопки, па уште нешто дополнително акцесорис и топ!
  Дефинитивно оваа есен и зима ми ја одбележаа дезенираните хулахопки :)
   
  На Kolumbo и rossonerka им се допаѓа ова.
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  [​IMG] :inlove: [​IMG][​IMG] :inlove: [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG]- :inlove:
   
  На Hipica и rossonerka им се допаѓа ова.
 14. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 15. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.822
  .
   

  Прикачени фајлови:

  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 16. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo и TheKiketoo им се допаѓа ова.
 17. MeLL

  MeLL Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  84
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 18. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На rossonerka му/ѝ се допаѓа ова.
 19. trendy

  trendy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  172
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 20. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  Вакви сакам.
  Исти. Потполно. :?:


  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.