Хулахопки

Дискусија во 'Мода и стил' започната од viki44e, 26 јуни 2010.

 1. MeLL

  MeLL Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  84
  :!:
   

  Прикачени фајлови:

  • img-thing (94).jpg
   img-thing (94).jpg
   Големина на фајлот:
   15,5 KB
   Прегледи:
   498
  • kk4.jpg
   kk4.jpg
   Големина на фајлот:
   99,5 KB
   Прегледи:
   498
  На Kolumbo и ivvy86 им се допаѓа ова.
 2. Pink.Princess

  Pink.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  вакви лијакови хулахопки во линии каде можам да најдам
  знам дека ваков модел имат пенти ама неможам да најдам лијакови мислам дека на пазар има една тезга со пенти хулахопки ми преостанува таму да проверам :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.759
  Хулахопки и чизмички

  [​IMG] :inlove:
   
  На Draganax01 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.270
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  Али затоа не ја сваќам модата низ странство на street style со искинатите хулахопки. пфффф ич неубаво како скитник
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На gossip-girl, la-chicka и babyblue им се допаѓа ова.
 5. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
 6. MeLL

  MeLL Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  84
  :angel:
   

  Прикачени фајлови:

  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  622
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.568
  [​IMG] купив вакви од penti едвај чекам да ги облечам <3
  Инаку во што посмирена боја, то поженствено ми делуваат.
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 9. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  девојки знаете каде можат да се најдат хулахопки со зебра мотив како погоре на една од сликите?ако сте виделе пишете позз
   
 10. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  115
 11. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  Во Санда имаше едни со тигрести шари, а ако не се лажам и со зебрасти.
  Провери таму, и во Пенти. Сигурна сум дека има. ;)
   
 12. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  фалаа ценам на одговор позз
   
 13. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.644
  Допаѓања:
  1.688

  мммм....преубави се...кај можам вакви или слични да најдам? :)
   
 14. Mjauu

  Mjauu Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  56
  Некој дали знајт Санда во Охрид дали имат?
   
 15. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  817
  :?: :^)
   

  Прикачени фајлови:

  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 16. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  526
  Аууу самата на себе си се чудам како не ја најдов темава порано :lol:
  Јас сум жив фанатик по хулахопки, дома имам преку 30 пара. Сите можни дезени од Пенти. Ги потенцирав Пенти хулахопките бидејќи баш тие го задволуваат мојот вкус.
  Сакам да е модерно и вкусно а не кич и провокативно. Не сакам чипки и мрежи :D и се што имам ми е тренди, модерно, класично, слатко и штосно. Моите омилени се црни со светкички (Исто од Пенти, нив ЕДВАЈ ги најдов) пред 2 недели видов дека истите ги продаваат во Тера нова и беа за 100 денари поскапи. Воопшто не делуваат пре натрупано и лошо, туку многу елегантно.

  Еве дел од тие што ги имам и многу ги сакам:

  Првиве се темно сиви и на сликава потсетуваат на тие со светки ама не се такви :)
  http://www.detasocks.com/drugi_brendovi ... tony_b.jpg

  http://www.penti.com.tr/corap/desenli-c ... tlu-corap/

  Овие се тие со светки што највеќе ги сакам

  http://www.penti.com.tr/corap/desenli-c ... tlu-corap/
   
  На Kolumbo му/ѝ се допаѓа ова.
 17. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.538
 18. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  526
  Еве неколку интересни модели ;)

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 19. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.648
  Допаѓања:
  9.678
  Пол:
  Женски
  Последни со кои се подновив се вакви, со шаф од позади.
  Ама не црн, туку црвен, ми беше мерак да бидат позачинети :)

  [​IMG]
   
  На Kolumbo, Bozica1980 и mims-89 им се допаѓа ова.
 20. gossip-girl

  gossip-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  351
  Допаѓања:
  217
  ахх... прекрасни се, ако некој види вакви низ Скопјево нека извести :)
  многу јасно дека Луј Витонкиве ги нема, но нас не бива за копии, ако сретнете кажувајте :))))
   

  Прикачени фајлови:

  На sanda му/ѝ се допаѓа ова.