Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хуманитарна акција за лекување на Никола во Кина

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од marchi-cool, 18 октомври 2018.

 1. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.136
  Допаѓања:
  12.932
  Пол:
  Женски
  2018-10-18.png
  izvinete sto pisuvam na latinica,nemam front na kompjuter a morav da go spodelam ova sto go najdov na fejsbuk.