1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хуманитарни акции

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 21 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Што мислите за овие хумани акции? Дали многу од нив се злоупотребуваат за жал? Дали редовно кога можете донирате некој денар?

  Искрено секогаш кога можам (во поголем процент), донирам, бидејќи знам дека тие 100ден што би ги потрошила на кафе некому живот ќе спасат, и тоа ме исполнува. Дури ако многу ме погоди приказната знам и да си се изнаплачам.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.025
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.