1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Хуманоста на дело

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Zorica76, 22 март 2015.

 1. Zorica76

  Zorica76 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2015
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  Imam staveno apel za pomos na forumov... I osven edna feminka.. Koja isprati alista za devojceto.. Nikoj drug i ne prasa... Pa ja otvaram temava za vasi mislenja dali humanosta doagja i se nosi vo srceto.. Da se pomogne na onoj na koj sto mu e potrebna pomos.. Ili e rabota samo na dobra reklama i tepanje na vreme i dokazuvanje vo pisana forma....? Kako veke sto napomenav tvrdam deka se raboti za vtoroto.. Sekoja cest na isklucoci.. Respekt od mene za site lugje so golemo srce.. P. S. I za eden gospodin koj ja pokaza humanosta na delo..
   
  На Dream-Girl и moneni им се допаѓа ова.
 2. love9

  love9 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2015
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  и нам ни треба помош , нова сум на сајтот слуцајно видов и се регистрирав , пишав на темата таму но еве и тука да написам , ако некој може да ни помоге било што однапред ви благодарам многу .