1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Цагер време

Дискусија во 'Канта' започната од 2212, 3 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 2212

  2212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки значи наназад долго време секоја вечер кога ке го видам часовникот тој кажува 1:11 дали некој знај нешто околу ова....сигурно има некое значенје..поззззззз :worried:
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.444
  Допаѓања:
  39.573
  Пол:
  Женски
  Има...многу гледаш во саат.
  шала на страна...мислам дека има отворено тема за цагери, таму можеш да си прочиташ
   
  На 2212 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
  1:11 не е цагер :^)
   
  На T.e.d.d.y му/ѝ се допаѓа ова.
 4. 2212

  2212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Женски
  Знам дека не е .... :rofl: ама неможам да го најдам неговото значење....сигурно има нешто во тоа :D
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.